DRAMA.FORUMERS.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere de admin

3 participanți

In jos

Cerere de admin  Empty Cerere de admin

Mesaj  StarPaK Joi Dec 15, 2011 8:17 pm

Nick: StarPaK
Vârstă: 14 ani
Nume Real: Vlad
Doresc: slot / administrator [promovările de la administrator în sus se dau pe merit]
Motiv: Am primit destroy de la AK47 ( fara motiv macar o poza sami fi facut sau ceva... + imi da kick daca joc cu awp pe fy snow tot timpul) . Si vreau sa mi se faca dreptate . In plus mam saturat de codatii care frecventeaza serverul in timp ce admini sunt off si o sa fac tot posibilul sa scap de ei.
De cât timp joci pe server:4 saptamani
De ce credeţi că sunteţi potriviţi pentru această funcţie:Pot sta foarte mult la PC si promit ca o sa mentin ordinea pe server
Experienţă Admin:1 an
ID Messengger:vladtibs@yahoo.com
Steam:nu mai am dar am avut timp de 6 luni
cate redirecte poti tine:in functie de gradul de admin

StarPaK

Mesaje : 1
Data de înscriere : 19/11/2011

Sus In jos

Cerere de admin  Empty raspuns

Mesaj  drama Mar Dec 20, 2011 11:14 am

Intra pe id messenger dramapentagram si stam de vorba...

drama

Mesaje : 12
Data de înscriere : 12/03/2011

Sus In jos

Cerere de admin  Empty Re: Cerere de admin

Mesaj  AK47 Mar Dec 20, 2011 8:02 pm

Copilas recunosc joci bine , si da am ceva cu awpu pe snow (Daca joci pe snow cu awpu pe india cu ce mai joci , parerea mea ) in fine nu ti-am dat kick degeaba , erai tare in gura cu mine( ce nu iti convine ma si chesti dastea atata ), tiam dat destroy pentru ca mi-sa parut ca aveai aim , daca nu ai avut imi cer scuze, imi asum vina,poate ca am exagerat, cand joc cs pun suflet cum sar zice si cand vad ca dupa ce omoar 20 de playeri in 5-7 runde si dupaia vi tu si imi dai cu awpu ,ma apuca pandaliile, de aceea am facut asta, imi cer scuze , nu numai tie si lui drama lui calolifer si la restul playerilor!!!!! Sad imi pare rau pentru ce sa intamplat . Crying or Very sad Crying or Very sad
AK47
AK47

Mesaje : 3
Data de înscriere : 01/12/2011

Sus In jos

Cerere de admin  Empty Re: Cerere de admin

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum